• 0262 226 00 41
 

Katlanır Cam Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Katlanır cam sistemini evinize bir kere yaptıracağınız için  katlanır cam firmasını özenle seçmelisiniz.


Ertem olarak Kocaeli ve çevre illerde yıllardan beri katlanır cam hizmetlerini sıfır hata ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda yürütmekteyiz.


Katlanır cam sistemi hareketli bir sistem olduğundan, kalitesiz ve ucuz malzeme kullanıldıgında sistem çalışmaz hale gelebilir, sorunlar yaşayabilirsiniz.


Kullanılan camların ithal cam olması ilerleyen zamanlarda renk kaymalarına, dalgalanmalara yol açabilir.
Taşıyıcı unsurlar  olan alüminyum yeterli kalınlıkta olmalı. Ertem olarak kullandığımız alüminyum profillerin et kalınlığı 3mm dir. Bazı firmalar maliyetleri azaltmak amaçlı ince alüminyum kullanmakta ve bu sistemin zamanla çalışmaz hale gelmesine sebep olmaktadır.


Yapıştırma amaçlı ve profillerin duvarla birleşme yerlerinde kullanılan mastik ve silikonların kalitesi de önemli bir noktadır.Yapışkanlık ve sızdırmazlık özellikleri iyi olan kaliteli silikonlar kullanılmalı.


Tüm malzemelerin iyi kalitede olmasının yanında montaj yapacak ekibin konuya hakim olması ve işinin ehli olması önemli bir noktadır. Ertem firması olarak montaj ekibimiz profesyonel ekipten oluşmakta, her türlü teknik donanıma sahip şeklide montaj yerine gitmektedirler.


Yukarıda anlattığımız hassas noktalara cam balkon sistemlerini yaptırırken dikkat etmeli,hassas sistemler olan katlanır camlarda sıkıntı yaşasanız bile anında müdahale edecek müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar ile çalışmalısınız.


Farklı balkonlar için farklı katlanır cam modelleri, renkleri  ve fiyat seçenekleri  mevcuttur .Bu yüzden ücretsiz keşif,proje ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.


ERTEM olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için ucuza kaçmıyor yani kalitesiz iş üretmiyoruz.

?