• 0262 226 00 41
 

Cam Balkon Ölçü Alma

Cam balkon ölçülendirme işlemlerinde teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.Mobil teknik ekibimiz mesai saatleri içerisinde balkon ölçünüzü alarak size bir sunum yapabilir ve fiyat verebilir.

Aklınıza takılan soruları teknik ekipteki görevlimize sorabilir,numuneleri görebilirsiniz.

Ölçülendirme ekibi size cam balkonunuz hakkında detaylı bilgi verebilir ayrıca yapılabilecek katlanır cam çalışmaları hakkında yönlendirici bilgiler verecektir.Usta gözüyle değerlendirme yapmak sonradan yaşanabilecek pişmanlıkların ve memnuniyetsizliklerin önüne geçecektir.

Firmamızdan telefon ile fiyat almak isterseniz balkon ölçüleriniz hazır olduktan sonra bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz. ERTEM olarak bizim tavsiyemiz tamamen ücretsiz olan fiyatlandırma hizmetinden faydalanmanız. Böylece katlanır cam yapılacak olan yeri usta gözüyle değerlendirmiş ve değişik fikirler almış olur ve en doğru fiyatınızı elde etmiş olursunuz.
Balkon ölçünüzü almak için;katlanır cam yapılacak balkonun yerden veya mermer üstünden kirişe kadar olan yüksekliği(nereden yapılacaksa) ve balkon uzunluğunu ölçmeniz yeterlidir.Eğer L veya U şeklinde balkonunuz varsa yan kısımlarında enini ölçmeniz gerekecek.

Yapılacak balkon da kullanılacak cam rengi,alüminyum rengi ve katlanır cam modeli farkları fiyata etki edecektir.

Her türlü ölçü ve proje istekleriniz için mesai saatleri içersinde 0 262 226 00 41 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

?